Хмельницький

Орендар землі на Хмельниччині заплатить вшестеро більше

Порушення у використаннях землі на Ізяславщині знайшла прокуратура

03 листопада 2016, 13:22

Орендар землі на Хмельниччині заплатить вшестеро більше

За принципової позиції прокуратури орендар землі платитиме до бюджету вшестеро більше, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Шепетівська місцева прокуратура виявила порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності на території Тишевицької сільської ради.

"Встановлено, що розпорядженням Ізяславської райдержадміністрації ще у 2006 році фермерському господарству на підставі договору оренди землі передано в користування строком на 49 років майже 60 га сільгоспугідь, - каже заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук. - Однак з’ясувалось, що визначений у договорі розмір орендної плати не відповідає вимогам Податкового кодексу України та тривалий час не змінювався. А відтак, бюджет недоотримував значну суму коштів."

Місцева прокуратура звернулась з позовними вимогами до господарського суду з метою внесення змін до договору оренди в частині встановлення розміру орендної плати на передбаченому законодавством рівні не менше 3% від нормативно-грошової оцінки. 

Суд позовні вимоги прокуратури задовільнив в повному обсязі, чим зобов’язав фермерське господарство внести відповідні зміни до угоди та збільшити суму орендної плати у 6 разів - з 10670,8 тисяч гривень до 64824 тисяч гривень щорічно.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...