Хмельницький

Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ

Авіаційні комплекси серії "Sparrow" вже пройшли виробничі дослідні випробування

13 жовтня 2016, 16:07

Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ

Безпілотник "Sparrow" готовий до випробувань в армії, а призначення його – тактична розвідка різної дальності дії, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Концерну "Укроборонпром".

"Безпілотні авіаційні комплекси серії "Sparrow" вже пройшли відомчі випробування. Сподіваємося, що незабаром ці БПЛА надійдуть на дослідну експлуатацію у ЗСУ," - каже директор ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", Павло Барбул.

"Sparrow", що перекладається як горобець, призначений для проведення тактичної розвідки ближньої та середньої дальності. Швидкість розгортання, простота і надійність в експлуатації, стійкість до механічних та температурних впливів, а також повна захищеність від вологи робить його незамінним помічниками для тактичних розвідувальних груп.

Нові безпілотники пройдуть випробування в ЗСУ - фото 1

"Більше того, завдяки малим розмірам і спеціальним матеріалам, ці БПЛА можуть проводити візуальну розвідку, залишаючись при цьому непоміченим як візуально, так і для радарів," – інформують в Концерні.

БПЛА цієї серії передають не тільки повну картинку з досліджуваної території в он-лайн режимі, а й визначають вид техніки противника та їх координати, передаючи цю інформацію на пульт управління в онлайн режимі.

 

Читайте також: Туреччина допоможе Україні випускати пасивну радіолокаційну станцію

Україна презентує пересувний комплекс наземної розвідки "Джеб"

Для української армії готують новий БТР "Варан"

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...