Хмельницький

На Хмельниччині завод, що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей

Шепетівський ремонтний завод відзначає 75-річний ювілей

24 червня 2016, 12:47

На Хмельниччині завод, що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей

Оборонне підприємство, що спеціалізується на ремонті ракетних систем залпового вогню "Град", "Ураган", "Смерч" та інших зразків ракетно-артилерійського озброєння для сил АТО, відзначає 75-річчя, передає Depo.Хмельницький.

В семи основних цехах заводу освоєно проведення капітального ремонту 126 зразків ракетно-артилерійського озброєння, з яких по 36 видах продукції підприємство є монополістом.

На підприємстві проводиться ремонт реактивних систем залпового вогню РСЗВ БМ-21 "Град", 9П140 "Ураган", самохідних артилерійських установок 2С3М "Акація", 2С5 "Гіацинт-С", 2С19 "Мста-С", машин управління вогнем артилерії, артилерійських гармат і мінометів, засобів управління військами, комплексів ПТУР, стрілецької зброї та військових приладів.

Варто зазначити, що колектив підприємства одним із перших розпочав ремонт та відновлення озброєння і військової техніки безпосередньо у зоні АТО силами спеціалізованих виїзних бригад.

Починаючи з березня 2014 року по сьогоднішній день фахівцями підприємства у складі 10 виїзних бригад відновлено 224 одиниці озброєння, ще 19 виробів знаходиться в роботі.

З 2014 року і до червня 2016-го, підприємство виконало робіт з ремонту та відновлення озброєння та військової техніки на майже 400 мільйонів гривень.

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 1

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 2

На Хмельниччині завод "Укроборонпрому", що ремонтує техніку для АТО, святкує ювілей - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук.

Loading...
Loading...