Хмельницький

На Хмельниччині судитимуть "аграрну" організовану злочинну групу

Група осіб спеціалізувалася на обкраданні виключно аграріїв

20 жовтня 2016, 14:52

На Хмельниччині судитимуть "аграрну" організовану злочинну групу

На Хмельниччині невдовзі судитимуть членів ОЗГ, які обікрали місцевих аграріїв на майже 700 тисяч гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ГУ НП області, група складалася із 6 чоловік. До її складу входило двоє мешканців Старосинявського району та четверо хмельничан.

Діяли вони на території Хмельницької області впродовж року. Загалом на рахунку ОЗГ 15 крадіжок та ще 2 крадіжки, вчинені окремими членами цієї групи. Загальна сума збитку, завдана аграріям області, складає більше 690 тисяч гривень.

Викрадали зловмисники переважно зернові культури: сою, гречку, овес, ячмінь. Проте попалися правоохоронцям після крадіжки двох биків з ферми в селі Подоляни Старосинявського району.

Діяльність ОЗГ поширювалась на територію практично всієї області, від їхній дій постраждали аграрії з Новоушицького, Дунаєвецького, Городоцького, Старосинявського та інших районів.

У них був свій легковий і вантажний транспорт. Кожну крадіжку злодії ретельно планували: представлялись вигаданими іменами і під приводом продажу або купівлі зерна попередньо відвідували склади та отримували від власників зразки зернових культур та оцінювали їхню якість і доцільність майбутньої крадіжки. Також оглядали умови зберігання зерна.

Діяли зловмисники вночі. Кожного разу крадіжка вимірювалась у тоннах зерна, яке одразу ж збували наперед домовленим покупцям."Ділкам" світить від 7 до 12 років тюрми.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...