На Хмельниччині школярі міряли бронежлети та "розкривали" злочини

Поліцейські відділки Хмельниччини відкрили двері школярам
На Хмельниччині школярі міряли бронежлети та "розкривали" злочини
На Хмельниччині школярі міряли бронежлети та "розкривали" злочини

У ряді територіальних відділів поліції області відбулись "дні відкритих дверей", під час яких діти мали змогу ознайомитись з роботою поліції зсередини, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облполіції.

З початком канікул впродовж трьох літніх місяців по всій державі і на Хмельниччині зокрема триватимуть комплексні профілактичні заходи під умовною назвою "Літо-2016".

З початком роботи літніх таборів при школах працівники поліції відкрили двері відділків для дітей, щоб ті побачили роботу правоохоронців зсередини.

Діти із захватом поринули у світ боротьби зі злочинністю. Школярі ознайомились із роботою чергової частини і побачили увесь алгоритм дій правоохоронців від моменту надходження повідомлення про злочин і до виїзду слідчо-оперативної групи на місце події.

Також діти мали змогу побачити, як працює службовий транспорт, оглянули виставку зброї та спецзасобів. Особливо їх зацікавило обмундирування бійців, які побували в АТО: школярі навперебій приміряли бронежилети та каски.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;