Хмельницький

На Хмельниччині майже півтори сотні родин залишилися без газу

Причина – порушення в експлуатації димо-вентиляційного і газового обладнання

01 серпня 2016, 12:50

На Хмельниччині майже півтори сотні родин залишилися без газу

ПАТ "Хмельницькгаз" припинив газопостачання майже 150 споживачам газу Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький.

"При проведенні планово-технічного обслуговування, через самовільне втручання в роботу димо-вентиляційної системи та відсутність тяги у помешканнях при роботі газового обладнання відключено газ," – кажуть у у прес-службі відомства.

"Хочу закликати усіх користувачів газу звернути особливу увагу на стан димо-вентиляційної системи своїх помешкань та систематично її перевіряти. Водночас, дотримуватися обов’язкових простих правил: тримати вікно (кватирку) постійно на провітрюванні, перед роботою приладів постійно перевіряти наявність тяги, слідкувати за справністю газових приладів, ні в якому разі не встановлювати примусову вентиляцію," - застерігає технічний директор компанії Олександр Лоб.

За статистикою саме ці порушення є найбільшою небезпекою та причинами нещасних випадків при користуванні газом в побуті.

"Газорозподільні компанії лише перевіряють наявність тяги у ДВК, а не їх технічний стан. Перевірка справності та роботи димовентсистеми – виключно у компетенції спеціалізованих організацій, - наголошують у прес-службі газовиків. - ПАТ "Хмельницькгаз" лише відслідковує своєчасніть надання актів перевірки ДВК власниками житла та перевіряє наявність тяги".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...