Хмельницький

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів

З них набрали чинності лише 7%

31 липня 2016, 13:49

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів

 ГМ ОПОРА проаналізувала які законопроекти найчастіше ініціюють обранці від Хмельниччини, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією активістів.

Цьогоріч семеро народних депутатів, обраних у мажоритарних округах Хмельниччини, стали співавторами 159 законодавчих ініціатив, 7 (4%) з яких стали чинними актами.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 1

Найчастіше вони ініціюють законопроекти економічної тематики – 68, галузевого розвитку - 39 . Значно рідше парламентарі від області пропонують до розгляду проекти законів та постанов із правової політики -24 та державотворення – 14, гуманітарної - 6 і соціальної – 5, 1 законопроект стосувався безпеки та оборони.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 2

Представник депутатської групи "Партія "Відродження" Віктор Бондар - ВО № 191, став співавтором 19 законодавчих ініціатив, 3 з яких набули чинності.

Найчастіше Віктор Бондар виступав одним із ініціаторів законопроектів економічного спрямування - 7 та актів, що належать до категорії "державне будівництво". Крім того, подав 3 законопроекти, що стосуються розвитку охорони здоров’я, житлово-комунального та дорожнього господарства, 2 проекти законів з правової політики та 1 з соціальної.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 3

Позафракційний Олександр Герега ВО № 192, у співавторстві з іншими нардепами подав 7 законопроектів: 4 з яких стосуються економічної політики, а 3 інших – галузевого розвитку (окремих аспектів децентралізації), державного будівництва та правової політики відповідно.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 4

Представник депутатської групи "Воля народу" Сергій Лабазюк ВО № 188, разом з колегами ініціював 23 проекти законів та постанов.

Більшість законопроектів, поданих народним депутатом, мають на меті розв’язання економічних проблем - 11, на другій позиції – законодавчі ініціативи, що стосуються галузевого розвитку – 10, як от - о розподіл та використання земельних ресурсів, розвиток сільського господарства, енергозбереження та енергоефективність, підтримка молоді тощо. У депутатському доробку Сергія Лабазюка є також по одному законопроекту з правової та соціальної політики.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 5

Член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Роман Мацола ВО № 190, теж у співавторстві з іншими депутатами подав 39 законодавчих ініціатив, 1 з яких стала чинною.

Більшість законопроектів – 13, стосуються галузевого розвитку: дорожнього господарства, містобудування, децентралізації, сільського господарства, охорони природи та екології, охорони здоров’я. 11 проектів законів і постанов пов’язані з правовою політикою, 8 – з економікою. Народний депутат став також співавтором 3 законопроектів з державного будівництва, 3 - з гуманітарної політики та 1 з соціальної політики.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 6

Ще один представник фракції партії "Блок Петра Порошенка" Сергій Мельник ВО № 187, разом з колегами та самостійно ініціював 34 проекти законів та постанов, 2 з яких стали чинними.

Щодо тематики законопроектів, то першість належить економічній політиці – таких ініціатив 27. 4 проекти законів належать до категорії "державне будівництво", по 1 – щодо розвитку дорожнього господарства, гуманітарної політики, безпеки та оборони.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 7

Член фракції партії "Блок Петра Порошенка" Володимир Мельниченко ВО № 193, став співавтором 9 законодавчих ініціатив.

Найчастіше вони стосувалися правової політики - 4. По 2 до економічної тематики та категорії "державне будівництво", 1 –розвитку виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

Мажоритарники від Хмельниччини ініціювали майже півтори сотні законопроектів - фото 8

Представник фракції партії "Блок Петра Порошенка" Андрій Шинькович ВО № 189, разом з колегами-депутатами запропонував 28 проектів законів, постанов та інших актів, 1 із яких набув чинності.

Найбільше законодавчих ініціатив - 10 стосуються розвитку сільського господарства, дорожньої галузі, децентралізації, охорони природи, містобудування, житлово-комунального господарства), майже стільки ж - 9 економічної політики. Значно менше законопроектів, серед співавторів яких є Андрій Шинькович, належать до категорії "правова політика" – таких налічується 5. Крім того, Андрій Шинькович – один із авторів 2 законопроектів, пов’язаних із соціальною політикою, та 2 – із гуманітарною сферою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...