Хмельницький

Хмельницька скандальна будівля таки "зацвіте" на Нижній Береговій

"Ультрасервіс" через суд відновив право на скандальне майно, яке мін’юстівці з порушенням скасували

05 вересня 2016, 19:34

Хмельницька скандальна будівля таки "зацвіте" на Нижній Береговій

Таке рішення виніс Хмельницький окружний адміністративний суд від 25 серпня, повідомляє Depo.хмельницький з посиланням на НГП.

Хмельницька міськрада звернулась у Комісію з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України, де наполягала на скасувані державної реєстрації права приватної власності на незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика на вул. Нижній Береговій 2/4Б за ПП "Ультрасервіс".

Місцева влада акцентувала, що рішенням виконкому від 1995 року  надано дозвіл на проведення проектно-розвідувальних робіт та дозвіл на будівництво для КП "Хмельницький міський молочний завод" на вул. Нижній Береговій 2/4Б.

Без заслуховування "Ультрасервісу", як іншої сторони, у Мін'юсті винесли рішення на користь міськради, яким скасували держреєстрацію прав власності на недобудований будинок біля річки Південний Буг.

Суд визнав, що Колегія з питань розгляду скарг порушила європейську практику "належного урядування". У разі, коли йдеться про питання загального інтересу, якщо справа впливає на такі основоположні права людини, як майнові права, державні органи повинні діяти вчасно та в належний і якомога послідовніший спосіб.

На державні органи покладено обов'язок запровадити внутрішні процедури, які посилять прозорість і ясність їхніх дій, мінімізують ризик помилок.Читайте також: Хмельницька мерія продовжує "воювати" за Південний Буг

Суд поки не бачить причин заборонити горезвісне будівництво на березі Південного Бугу

Хмельницька міськрада програла суд

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...