Хмельницьке "Поділля" не здобуло очок на виїзді

Попри те, що хмельничани забили першими, вони знову програли на виїзді "Тепловику-Прикарпаття"

Хмельницьке "Поділля" не здобуло очок на…

ФК "Поділля" на виїзді поступилось Івано-Франківському "Тепловику-Прикарпаття" за рахунком 1:2, повідомляє Depo.Хмельницький.

Наразі турнірне становище вимагає від хмельничан здобувати залікові бали для турнірної таблиці майже у кожному матчі, аби залишитись у професійному футболі. Проте цього разу подоляни, на жаль, знову не змогли зіграти бодай у нічию у гостях. Утім, програли і всі конкуренти хмельничан у боротьбі за виживання.

А, власне, сама гра у Івано-Франківську розпочалась зі стартової активності господарів. Однак хмельничани вдало захищались, пресенгували та намагались йти вперед при кожній можливості.

Та всередині першого тайму господарі все ж створили перший небезпечний момент. Ігор Худобяк замикав головою подачу з кутової позначки, та не влучив у ворота.

Здавалось, що перший тайм так і завершиться з нулями на табло, адже гра після небезпечного моменту запсокоїлась. Проте гостям вдалася гольова атака. Так, на 42-ій хвилині Роман Шпиця зробив постріл з флангу, м'яч після небезпечного рикошету потрапив у стійку, а відскок виграв Олександр Музичук, який і зробив результативний пас на Алішера Якубова. Відтак, найкращий бомбардир хмельничан проштовхнув м'яч у ворота, відкривши рахунок у матчі.

По перерві гра поновилась з прогнозованих атак господарів, які на декілька хвилин повністю "перекрили кисень" "Поділлю", зачинивши хмельничан біля власних воріт.

Утім, перевівши дихання, гості все ж змогли відповісти виходом "два на одного" на голкіпера господарів. Але Колесников і Макарченко, на жаль, змарнували його - вдало зіграв воротар.

За кілька хвилин Макарченко не зміг використати і ще одного шансу. У нього не вийшов удар після передачі з флангу.

Відтак, стара футбольна істина: "Не забиваєш ти - забивають тобі", вкотре довела свою правоту.

Орест Януш пілся контакту із захисником подолян Олександром Чернецьким впав у штрафній. Арбітр без вагань призначив пенальті, хоч Олександр після гри і сказав, що не чіпав гравця "Тепловика". А Володимир Боришкевич з одинадцятиметрової позначки холоднокровно "розстріляв" Сергія Дворника. Таким чином рахунок у протистоянні зрівнявся на 68-ій хвилині матчу.

Проте подоляни одразу оговтались пілся нокдауну, адже змогли знову створити небезпеку біля воріт "Тепловика-Прикарпаття". Зокрема, удару головою від Романа Шпиці лише трохи забркалко влучності. До речі, вкрай зручний пас на нього зробив Алішер Якубов.

Та взяти бодай очко на виїзді, попри змістовну гру, "Поділлю" і цього разу, на жаль, не судилося. У кінцівці матчу, на 87-ій хвилині, господарі все ж вирвали перемогу.

Володимир Боришкевич обвідним ударом зі штрафного після фолу Макаренка зробив дубль, вразивши вдруге ворота Сергія Дворника у ближній кут.

Аби врятувати гру, у гостей часу майже не лишилось, хоч спроби і були...

"В другому таймі хороші моменти не реалізували Шпиця і Макарченко, а в результаті спрацював закон футболу: "не забиваєш ти - забивають тобі". Що стосується самовіддачі, грали і не поступались супернику, але реалізація залишає бажати кращого", - сказав після гри тренер хмельничан Аркадій Баталов.

Власне, завдяки поразкам конкурентів-аутсайдерів "Поділля" з 19 очками залишилось на передостанній сходинці турнірної таблиці, однак становище хмельничан вкрай хитке, позаяк боротьба за виживання дуже щільна - подоляни випереджають "Суднобудівник" лише за кращою різницею м'ячів.

Відтак, у трьох турах, що залишились "Поділлю" вкрай необхідно здобувати очки, аби залишитись у Другій лізі.

Власне, вже у настпній грі це буде зробити нелегко, адже до Хмельницького завітає команда, що наразі йде четвертою та бореться за підвищення у класі, - "Реал Фарма".

Відтак, одеситам теж необхідна буде перемога. Отож, 21 травня на нас чекає безкомпромісна гра.

Нагадаємо, нещодавно ФК "Поділля" здобуло вольову перемогу над "Арсеналом-Київщиною".