Хмельницький

Гендиректор Google Україна розповів, як зробити контент більш українським

Що треба робити, аби у пошуковику з’являлося більше контенту рідною мовою

27 вересня 2016, 09:17

Гендиректор Google Україна розповів, як зробити контент більш українським

Директор Google Україна Дмитро Шоломко пояснив основні причини, чому популярний пошуковик часто видає на українські запити російськомовний контент, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Главком.

Шоломко вважає, що Google - лише "дзеркало", яке відображає не лише співвідношення україномовного та російськомовного контенту у мережі, а й мовні вподобання користувачів.

Аби пошуковик видавав більше результатів українською, потрібно спершу "підчистити" російськомовні налаштування на своїй сторінку Google, а також у браузері і навіть у своєму комп'ютері.

"До нас, наприклад, було дуже багато претензій щодо того, чому, мовляв, я шукаю українською мовою, а мені видає російські результати? Я кажу: чуваки, а сторінка Google якою мовою у вас налаштована? А браузер якою мовою у вас стоїть? А операційна система якою мовою у вас працює? Усі ці індикатори дуже сприймаються системою і впливають на пошук. Дуже багато людей досі користуються російською мовою в інтерфейсах. Я, наприклад, ніколи не користувався російською мовою в налаштуваннях, у мене завжди весь інтерфейс був українським",- порадив Шоломко.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...