Екс-посадовця сільради з Летичівщини оштрафували за "сидіння на двох стільцях"

Триста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - такий розмір штрафу
Екс-посадовця сільради з Летичівщини оштрафували за "сидіння на двох стільцях"
Екс-посадовця сільради з Летичівщини оштрафували за "сидіння на двох стільцях"

Екс-посадовця сільради з Летичівського району оштрафовано на 5100 гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Таку суму адміністративного стягнення для колишнього спеціаліста однієї з сільських рад Летичівського району постановив суд за результатами розгляду протоколу про вчинення нею адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За словами начальника Летичівського відділу Хмельницької місцевої прокуратури Дениса Гуменного, у суді доведено вину зазначеної посадової особи в порушенні встановлених законом обмежень щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю. Порушниця, будучи спеціалістом сільради, всупереч вимогам антикорупційного законодавства працювала у складі дільничної виборчої комісії на місцевих виборах у жовтні 2015 року, за що отримала 511 гривень грошової винагороди.

"Суд не врахував пояснень правопорушниці про те, що вона не знала про такі обмеження, і згідно з санкцією ч.1 ст. 172-4 КУпАП оштрафував у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 5100 гривень. Крім того, постановлено конфіскувати незаконно отриману суму грошової винагороди за сумісництвом", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та google_ad_client = "ca-pub-6357157020881797"; google_ad_slot = "1213993022"; google_ad_width = 728; google_ad_height = 90;

Loading...
Loading...