Хмельницький

Депутати Хмельницької облради впорядкують "нічийні" землі

Навести лад з невитребуваними паями і невикористовуваною землею запропонував Віталій Олуйко

28 липня 2016, 17:58

Депутати Хмельницької облради впорядкують "нічийні" землі

Депутат Хмельницької облради вважає, що на "нічийній" землі місцеві бюджети втрачають десятки мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

"В області "зависли" щонайменше 100 тисяч гектарів землі, - заявляє Віталій Олуйко. – Відтак місцеві бюджети недоотримують, щонайменше, 40 млн. грн від оренди невитребуваних земельних ділянок."

А ще депутат говорить про системні порушення: "Спостерігається масове порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Голови райдержадміністрацій здають землю в оренду, в залежності від близкості до конкретного суб’єкта господарювання: “своєму” – під оренду ставку 2-3%, “чужому” – 5-6%. Єдине, що ми помітили – у Городоцькому та Красилівському районі орендну ставку підвищили до 7-8%”.

Зрештою депкорпус проголосував за його пропозицію виробити нормативний акт рекомендаційного характеру, який би слугував на місцям зразком у питаннях викоростання невитребуваних паїв.

“Якщо нам вдасться ухвалити цей документ і підняти орендну ставку до 5%, місцеві бюджети додатково одержать 37 млн. грн”, – сказав Віталій Олуйко.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...