Хмельницький

"Потяг Єднання України" вже втретє курсуватиме країною

Планується його турне з 20 жовтня

22 вересня 2016, 10:50

"Потяг Єднання України" вже втретє курсуватиме країною

Вже втретє всеукраїнська акція "Потяг Єднання України "Труханівська Січ" прокотиться країною, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Акцію проводять волонтери та громадські діячі в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності," – повідомляють в Укрзалізниці.

"Поїзд Єднання" більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни, відправившись з Києва орієнтовно 20 жовтня 2016 року.
Так громадські активісти намагаються сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України.

Наразі фахівці Укрзалізниці спільно з організаторами акції розробляють графік курсування десь приблизно по 5 листопада. 
Передбачається, що поїзд у складі 9 вагонів відправиться з Києва, і за маршрутом його курсування до акції зможуть долучитися мешканці Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Ковеля, Луцька та Рівного. З Рівного поїзд повернеться до столиці.

Митці, волонтери та громадські діячі – проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст. Також в кожному місті, куди прибуватиме поїзд, організовуватимуть відкриті дискусійні майданчики, ток-шоу і телемости з молоддю.

Нагадаємо, перший агітаційний поїзд  відправився цьогоріч з Києва на Схід України в квітні. Другий курсував у травні - до міст  Луганської області.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...