Хмельницький

"Народні підприємці" Хмельниччини потроху заходять в правове поле

Вже більше двох десятків з них офіційно зареєстрували свою діяльність

26 липня 2016, 14:34

"Народні підприємці" Хмельниччини потроху заходять в правове поле

На Хмельниччині більше 20 колишніх «народних підприємців» зареєстрували підприємницьку діяльність, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

"Тепер вони як фізичні особи-підприємці використовують спрощену систему оподаткування і сплачують єдиний податок до місцевого бюджету. Що стосується напрямків діяльності цих підприємців, то це переважно пасажирські перевезення, а також громадське харчування та сфера послуг," – кажуть податківці.

В ході фактичних перевірок складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 164 Кодексу України про адмінпорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

Всього ідентифіковано близько 70 осіб з числа тих, хто був зарахований до членів псевдотериторіальної громади.

"Окрім тих, хто почав працювати у правовому полі, значна частина громадян підприємницькою діяльністю не займається, окремі проживають у сусідніх областях, тому матеріали перевірки щодо них направлено до відповідних органів фіскальної служби, - уточнюють податківці Хмельниччини. - Основний акцент у відпрацюванні "народних підприємців" робиться на проведенні роз’яснювальної роботи, доведенні до громадян законодавчої вимоги про те, що у разі здійснення підприємницької діяльності необхідно мати відповідні реєстраційні документи і сплачувати податки та внески".

Читайте також: На Хмельниччині розростаються "щупальці" медведчуківських псевдогромад

У Хмельницькому податківців вкотре блокують "народні підприємці"

Рибних "народних" підприємців намагалися "потрусити" у Хмельницькому

На Хмельниччині стурбовані проявами сепаратизму

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та Фейсбук

Loading...
Loading...