Хмельницькі веслувальники пройшли до фіналу олімпійських ігор у Ріо

Дмитро Янчук та Інна Грищук пройшли до фінальних ігор змагань

Хмельницькі веслувальники пройшли до фін…

Хмельничани прорвалися у фінал олімпійських змагань у Ріо, передає Depo.Хмельницький.

У півфіналі хмельничанка разом із збірною показали третій час серед всіх учасниць.

Українська команда в складі Марії Повх, Світлани Ахадової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун подолала 500 м дистанції за 1:35.512. Першими фінішували байдарочниці з Німеччини, другими - спортсменки з Нової Зеландії.

У кваліфікації змагань, яка пройшла перед півфіналами, українки також були третіми у загальному заліку. Їх час - 1:31.727.

Фінал А змагань відбудеться 20 серпня 15:47 за київським часом.

А от дует українців став найкращим у півфіналі з веслування на каное. Тарас Міщук і Дмитро Янчук фінішували з найкращим часом серед всіх учасників змагань.

Спортсмени подолали дистанцію 1000 м за 3:38.384 хвилини. Кубинська двійка, яка фінішувала другою, відстала від Міщука та Янчука відразу на півтори секунди.

Фінал А в цій дисципліні відбудеться 20 серпня о 15:22 за київським часом.