Хмельницька легкоатлетка здобула друге поспіль "срібло"

Марина Бех за п'ять днів змогла двічі піднятися на п'єдестали міжнародних турнірів з легкої атлетики

Хмельницька легкоатлетка здобула друге п…

Марина Бех допомогла збірній України посісти третє загальнокомандне місце на міжнародних змаганнях у Марселі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

8 вересня легкоатлетка у Ліхтенштейні взяла участь у змаганнях серії "Golden Fly". Завдякі спробі на 6,39 метрів, хмельничанка стала срібною призеркою турнірну.

13 вересня, в Марселі пройшли міжнародні змаганнях "Деканейшн". Збірна України набрала 102 очки, посівши третє.

Перемогли французи (115 очок), другою стала збірна США (109 пунктів). Свій внесок у "бронзу" зробила і Марина Бех. Вона в секторі стрибків у довжину стала срібною призеркою.