Активісти-журналісти перемогли міських депутатів

Товариський матч між збірною активістів та журналістів та депутатів запам’ятається надовго

Активісти-журналісти перемогли міських д…

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім", заради матчу проти громадських активістів міста та працівників ЗМІ депутати вирішили пригадати, як грали в футбол у дворі чи на парах фізкультури.

Перед початком матчу голова обласної федерації футболу Ігор Хіблін вручив кожній з команд по м’ячу.

З перших хвилин ініціативою заволоділи депутати.Мер Симчишин декілька разів повозив захисників. Та забити ні йому, ні його партнерам до перерви не судилося. Журналісти з активістами відбилися та пішли вперед.

Першийгол забив Микола Кулик. Відпочивати команди пішли за рахунку 2:0. Депутати грали у формі "Спортлідера+".

З кожною хвилиною депутати виглядали все більш втомленими. Більш молоді суперники цим скористалися і наколотили у ворота Ігоря Ялохи ще шість голів. Симчишин з партнерам відповіли трьома точними ударами. Артем Ромасюков був одним із найактивніших в команді депутатів.

Зробили групове фото на пам'ять та порозбігалися по справах.